Dermokosmetyki, które przywrócą
komfort Twojej skórze

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kosmetologii oraz medycyny estetycznej sprawiło, że wiemy jak skutecznie wspierać konkretne potrzeby skóry.

Formuły naszych preparatów powstają w oparciu o zdobyte doświadczenie i wiedzę współpracujących z nami dermatologów i kosmetologów.

Ponieważ na co dzień od kilkunastu lat jesteśmy blisko naszych pacjentów wiemy jakie są najczęstsze potrzeby skóry we współczesnym świecie. Dzięki temu, że jesteśmy blisko świata nauki szybko reagujemy na wszelkie zmiany i korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań.

Linie dermokosmetyków SOLVERX

Dermokosmetyki przywracające komfort Twojej skóry

dostępne w wybranych drogeriach

Zobacz więcej

Dermokosmetyki apteczne o działaniu potwierdzonym badaniami klinicznymi

dostępne w kanale farmaceutycznym i klinikach dermatologicznych

Zobacz więcej

4,75

Średnia ocen produktów

85%

Badanych deklaruje zmniejszenie objawów podrażnienia skóry

76%

Badanych deklaruje, że emulsja zapobiega nawrotowi AZS

Jakość i skuteczność potwierdzona
badaniami klinicznymi

Z dumą prezentujemy wyniki badania klinicznego przeprowadzonego na produktach marki SOLVERX® wykonane pod okiem prof. Narbutt oraz prof. Lesiak z łódzkiej Dermokliniki.

Badanie kliniczne zostało przeprowadzone na grupie dzieci od 3. roku życia i na dorosłych, którym podano 2 preparaty przeznaczone dla pacjentów cierpiących na AZS - emulsję do mycia Atopic Forte oraz balsam do ciała Atopic Forte. Oba produkty były testowane na chorych dotkniętych AZS (z umiarkowaną i łagodną postacią).

Badania dowiodły blisko 100% skuteczności parametrów związanych ze zmniejszeniem objawów suchości skóry oraz podrażnień, a także łagodzeniem świądu. Co niezwykle istotne zdecydowana większość pacjentów (w obydwu grupach) zadeklarowała wysoką skuteczność jeżeli chodzi o zapobieganie nawrotom oznak AZS. Ponadto preparaty SOLVERX przywracają komfort skórze zmienionej chorobowo oraz są przyjemne w aplikacji.

Zobacz wyniki badań

Nasze marki

Obserwuj nasz profil na Instagramie

#SolverxPoland

Posłuchaj naszego najnowszego spotu reklamowego!